JUST přichází z přírody

O mně

Když jsem v mém věku po revoluci přišla o práci, nikdo mně nechtěl zaměstnat.  Zvlášť s „cejchem“ choroba z povolání a trvalé následky. Velice jsem uvítala nabídku stát se poradcem JUST. Nabízela se mě tady doslova voňavá práce, jak jsem již předeslala.  Jsem poradcem JUST od jara 1992 Pár měsíců po tom, kdy k nám tenkrát ještě do Československa  v listopadu 1991 JUST přišel. Začala jsem pracovat na pozici poradce, ale nyní už jsem dlouhou dobu také organizátorkou. Za dobu mého působení jako poradce, jsem si utvořila skupinu poradců. Ve skupině jsou jak mladé ženy, zrovna tak ženy všech věkových kategorií a také i muži.

Díky Justu mám spoustu splněných snů. Mám zaměstnání, které je mým koníčkem. Mohu podnikat a pracovat sama na sebe, mohu si upravit pracovní dobu dle svého.

Účastníme se mnoha školení. Jak v Čechách, tak i v zahraničí. Dostala jsem se do míst, o kterých jsem si mohla jen nechat zdát. Díky firmě jsem měla také možnost poznat spoustu báječných lidí jak z řad vedení, poradců, tak i zákazníků. Někteří zákazníci se stali mými přáteli a nyní už i mými poradci.

„Uvědomme si, že všechno, co se děje a co potřebujeme, k nám přichází v pravou dobu a na správném místě.“

I vy jste nyní na správném místě a ve správný čas, když čtete tyto stránky.

„Kdykoliv uslyšíte, že je něco nevyléčitelné, uvědomte si, že existuje síla, která je mocnější a to je síla přírody.“